Manicure klasyczny

Podstawowy zabieg kosmetyki dłoni. Podczas tego zabiegu regulujemy kształt płytki paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką (różną w zależności od rodzaju paznokcia), malujemy dwa razy kolorem i utwardzamy bezbarwnym lakierem (top coat). Na koniec nanoszona jest oliwka wysuszająca.

Manicure french 

W odróżnieniu od manicure’u klasycznego malujemy białą końcówkę paznokcia, a pozostałą część płytki pokrywamy lakierem różowym lub beżowym.

Manicure ekologiczny

Zabieg wykonywany wyłącznie przyjaznymi dla zdrowia i środowiska produktami. Chemia ograniczona do minimum. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących mam.

Manicure japoński

Zabieg wzmacniający, przeznaczony dla słabych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Naturalne składniki wzbogacają paznokcie m. in. o witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Polega na energicznym wcieraniu pasty odżywczej w płytkę paznokcia. Następnie zabezpiecza się paznokieć przed wypłukaniem składników odżywczych poprzez nałożeniu pudru. Paznokcie zyskują zdrowy wygląd oraz blask, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Manicure hybrydowy

Efektowny, piękny i głęboki kolor paznokci. Wysoki połysk i trwałości do dwóch tygodni. Manicure hybrydowy wykonuje się poprzez utwardzenia lakieru w lampie UV.

Manicure VINYLUX 

Manicure o przedłużonej trwałości. Lakier na paznokciu utrzymuje się przez 7 dni. Manicure wykonuje się bez użycia lampy UV. Co najważniejsze można go zmyć samodzielnie w domu. VINYLUX nie kruszy się i nie traci połysku oraz jest lakierem szybkoschnącym. Lakiery występuję w bogatej palecie modnych kolorów, od pasteli do soczystych i intensywnych.

Przedłużanie paznokci

Zabieg, dzięki któremu w ciągu 1,5 godziny staniesz się posiadaczką pięknych, naturalnie wyglądających paznokci o dowolnej długości. W zależności od rodzaju paznokci zaproponujemy przedłużanie światłoutwardzalnym żelem lub akrylem. Zabieg polega na opracowaniu naturalnego paznokcia (skrócenie + zmatowienie + odsunięcie skórki za pomocą frezarki). Następnie umieszczamy szablon pod wolnym brzegiem paznokcia i przedłużamy masą żelową lub akrylową. Potem następuje tzw, opracowanie paznokcia, a następnie naniesienie warstwy nabłyszczająco – zabezpieczającej. Paznokcie malujemy (kolor + top + wysuszacz).

Pedicure 

Usługa obejmuje: moczenie stóp w wodzie z solą, obcinanie paznokci (plus ew. rekonstrukcję), wycinanie skórek, polerowanie płytki paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka (tarka + frezarka), peeling, kremowaniem, masaż, malowanie (odżywka + lakier 2 warstwowy + top coat + wysuszacz w formie oliwki).